Åke Ahlberg

395912

ÅKE AHLBERG (född 1943): Tigrar, signerad Åke Ahlberg, 30/150, litografi, bladmått ca 62x72 cm, oramad

Smärre fuktfläck i övre hörnet

Rum 9

Åke Ahlberg
Budhistorik

2016-07-15 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.