Beck & Jung

395911

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck & Jung 1986, numrerad 69/177, computer ink plot, bladmått ca 70x50 cm, oramad

Rum 9

Beck & Jung
Budhistorik (1 bud)

2648186
2016-07-11 21:03:50

2016-07-15 kl 11:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.