Yrjö Edelmann

395909

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, E.a III/XXXVI, färglitografi,, bladmått ca 63x45 cm, oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann
Budhistorik (12 bud)
2653079
750
2653045
700
2652984
650
2653044
650
2652984
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.