Soffa rotting

395908

SOFFA 1930/40-tal, rokokostil, färgad rotting, lösa dynor, sitthöjd ca 48, längd 180 cm

Smärre skador på rotting, slitage på tyg, smärre skada på ben

Rum 11

Soffa rotting

Budhistorik (28 bud)
2651591
4 400
2651609
4 200
2651591
3 800
2651608
3 600
2651591
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.