Sekretär 1940/50-tal

395907

SEKTRETÄR, 1940/50-tal, mahogny, höjd 102, 80x39 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador, en nyckelbössning saknas

Rum 19

Sekretär 1940/50-tal

Budhistorik (7 bud)
2652973
550
2652914
500
2652970
500
2652914
450
2652625

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.