Åke Axelsson stolar Galleri Stolen

395905

ÅKE AXELSSON, stolar, 4 st, 1990-tal, Galleri Stolen, enligt uppgift rödbok, klädsel i skinn, stämplade, sitthöjd ca 44,5 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 19

Budhistorik (4 bud)

2652229
2652223
1 600
2652221
2642399

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.