Silverbestick mm.

395903

BESTICK, STRÖARE, silver, 18-1900-tal, bl a Sverige, England, olika modeller bl a gammal fransk, Rosenholm, total vikt ca 1060 g

Slitage, bucklor förekommer

Silver

Silverbestick mm.

Budhistorik (5 bud)
2651597
3 800
2643013
3 600
2643013
3 400
2650219
3 200
2643013

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.