Muggar WMF

395902

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, 1900-talets första hälft, muggar vitmetall med glasinsatser, märkta WMF, höjd 6,5 cm

Bruksslitage

Glas, Övrigt glas

Monter 23

Muggar WMF

Budhistorik (2 bud)

2652222
2648618

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.