Lars Jonsson färglitografi

395900

LARS JONSSON (född 1952): Spov, signerad Lars Jonsson, 26/360, färglitografi, ca 26x37 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 37

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2653117
2 600
2653255
2 400
2653117
2651858
2651858
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.