Karl Axel Pehrson

395898

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -91, 52/600, färglitografi, ca 32x60 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 40

Karl Axel Pehrson
Budhistorik (11 bud)
2653213
850
2650166
2650166
700
2650320
650
2650166
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.