Karl Axel Pehrson

395898

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -91, 52/600, färglitografi, ca 32x60 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 40

Karl Axel Pehrson
Budhistorik (11 bud)
2653213
850
2650166
2650166
700
2650320
650
2650166
600

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer