Omega damarmbandsur 18 k guld

395890

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, Genève, ca 1970, mekaniskt urverk, kvadratisk guldfärgad urtavla, stavindex, 17 jewels, verk märkt Omega Watch Co Swiss, ref/verknr: 32263296, boettnr: 511321, cal: 485, integrerat armband i 14 k guld och ej i original, längd 16 cm, diameter 18 mm, total vikt ca 37 g

Glas med repor och skador, armband med brott

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega damarmbandsur 18 k guld

Budhistorik (12 bud)
2657280
5 600
2657263
5 400
2652907
5 200
2657262
5 200
2652907
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.