Omega damarmbandsur 18 k guld

395890

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, Genève, ca 1970, mekaniskt urverk, kvadratisk guldfärgad urtavla, stavindex, 17 jewels, verk märkt Omega Watch Co Swiss, ref/verknr: 32263296, boettnr: 511321, cal: 485, integrerat armband i 14 k guld och ej i original, längd 16 cm, diameter 18 mm, total vikt ca 37 g

Glas med repor och skador, armband med brott

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega damarmbandsur 18 k guld

Budhistorik (12 bud)
2657280
5 600
2657263
5 400
2652907
5 200
2657262
5 200
2652907
5 000

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer