Reinhold Ljunggren

395867

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Moln över Sommen", utförd 1976, signerad R. Ljunggren, numrerad 104/410, färglitografi, ca 24x36 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 37

Reinhold Ljunggren
Budhistorik (1 bud)

2647352
2016-07-11 00:10:25

2016-07-15 kl 17:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.