Jordglob

395863

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt Edwin Hammar, fot i trä, höjd ca 54 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem

Rum 8

Jordglob

Budhistorik (15 bud)
2651735
950
2652087
900
2651735
850
2649610
2643632
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.