Håkan Berg

395861

HÅKAN BERG (född 1958): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, upplaga 235, färgserigrafier, bildmått ca 24x23 cm

Fack 37

Håkan Berg

Budhistorik (11 bud)
2653013
2653382
2653013
900
2653380
850
2653013

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.