Robert Henry Roe oljemålning

395860

ROBERT HENRY ROE (1793-1880): Hjortar i landskap, Rob Henry Roe 1878, olja på duk, ca 71,5 x 143 cm

Krackeleringar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Robert Henry Roe oljemålning

Budhistorik (28 bud)
2651413
6 000
2651412
5 800
2651411
5 600
2651410
5 400
2651409
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.