Olaf Christiansen oljemålning

395858

OLAF CHRISTIANSEN (1901-1990): Tvätterska, Yport France, signerad och daterad Olaf Ch -29, olja på pannå, ca 32 x 39 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Olaf Christiansen oljemålning

Budhistorik

2016-07-14 kl 10:25
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.