Biblioteksbord barockstil

395857

BIBLIOTEKSBORD, 1930-tal, barockstil, ek, balustrar med skuren dekor av blommor, höjd ca 74, 140x49, total bredd 87 cm

Ytskador, lösa delar

Rum 11

Biblioteksbord barockstil

Budhistorik (11 bud)
2651634
750
2651432
700
2651633
700
2651432
650
2651632
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.