Biblioteksbord barockstil

395856

BIBLIOTEKS-/MATSALSBORD, 1900-tal, barockstil, ek, betsat, lådor med dekor av skurna lejonmaskaroner, höjd ca 75, 180x69 cm

En maskaron med skador, en dragring saknas, smärre ytskador

Rum 12

Biblioteksbord barockstil

Budhistorik (4 bud)

2652029
2648791
1 600
2642140
2642138
750

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.