AY-O Japan

395854

AY-O (Japan född 1931): "Carps in stream", signerad och numrerad 84/200, 1987, färgserigrafi, ca 49x34 cm
UTSTÄLLD: Galerie Börjeson, Malmö

Fack 40

AY-O Japan

Budhistorik (5 bud)
2653592
500
2651893
450
2653588
2651893
2650372

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.