AY-O Japan

395854

AY-O (Japan född 1931): "Carps in stream", signerad och numrerad 84/200, 1987, färgserigrafi, ca 49x34 cm
UTSTÄLLD: Galerie Börjeson, Malmö

Fack 40

AY-O Japan
Budhistorik (5 bud)
2653592
500
2651893
450
2653588
2651893
2650372

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer