Constant Artz oljemålning

395851

CONSTANT ARTZ (1870-1951): Änder och ankor, signerad, olja på duk, 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Constant Artz oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2652515
7 800
2652517
7 600
2652515
7 400
2652516
7 200
2652515
7 000

Slutpris SEK:
7 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer