Constant Artz oljemålning

395851

CONSTANT ARTZ (1870-1951): Änder och ankor, signerad, olja på duk, 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Constant Artz oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2652515
7 800
2652517
7 600
2652515
7 400
2652516
7 200
2652515
7 000

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.