Rölakanmatta Svensk Hemslöjd

395849

SVENSK HEMSLÖJD, "Octandria", röllakanmatta, 1950-tal, ca 123x173 cm

Senare fransar, slitage fläckar

Mattor/Textilier

Rölakanmatta Svensk Hemslöjd
Budhistorik (12 bud)
2659281
2652571
2659280
2652571
950
2659279
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.