Figuriner bl a Kunglig Dansk

395844

FIGURINER, 7 st, porslin, 1900-talets andra hälft, bl a Kunglig Dansk och Lladro, höjd ca 5-25 cm

En figurin med mindre nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

Keramik/Porslin

Figuriner bl a Kunglig Dansk

Budhistorik (5 bud)
2650102
2646031
2646030
750
2646029
700
2646000

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.