Röllakansmatta

395841

ISSA FEUK, röllakansmatta, signerad IF, ca 258x170 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Röllakansmatta

Budhistorik (3 bud)

2653866
2652603
2649948

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.