Vinkylare chippendalestil

395833

VINKYLARE, 1900-tal, chippendalestil, fanérad i mahogny, beslag och insats i mässing, höjd ca 48, 32x32 cm

Fanérskador

Rum 2

Vinkylare chippendalestil

Budhistorik (26 bud)
2651034
2 400
2651702
2651034
2651701
1 900
2651034
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.