Pär Siegård handtryck 1920

395832

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Odalisk, signerad och daterad Pär Siegård 1920, 8/20, handtryck, 17x23 cm

Fack 38

Pär Siegård handtryck 1920
Budhistorik (6 bud)
2652270
700
2644944
650
2644944
550
2652265
500
2644944

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.