Balansvåg Kistner Stockholm

395830

AXEL KISTNER, balansvåg, 1900-talets första hälft, mässing, märkt Axel Kistner Stockholm, höjd ca 51, längd 56 cm, vikter medföljer

Smärre bucklor

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Kundcenter

Balansvåg Kistner Stockholm

Budhistorik (22 bud)
2652499
1 600
2652212
2652498
2652212
1 400
2652496
1 300

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer