Balansvåg Kistner Stockholm

395830

AXEL KISTNER, balansvåg, 1900-talets första hälft, mässing, märkt Axel Kistner Stockholm, höjd ca 51, längd 56 cm, vikter medföljer

Smärre bucklor

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Kundcenter

Balansvåg Kistner Stockholm

Budhistorik (22 bud)
2652499
1 600
2652212
2652498
2652212
1 400
2652496
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.