Smyckesgarnityr Theresia Hvorslev

395828

THERESIA HVORSLEV, garnityr, silver / sterlingsilver bestående av: armring, örhängen 1 par, skruvsystem, ring, hänge, kedja, MEMA, Lidköping 1970-tal, olika årsstämplar (saknas på hänget), höjd på hänget 7 cm, armringens innerdiameter 5,5 cm, ring med reglerbar ringskena, kedjans längd 68 cm, total vikt ca 177 g

Guld/Smycken, Fashion

Budhistorik (3 bud)

2654319
6 000
2654088
5 000
2651888

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer