Soffbord

395826

SOFFBORD, s.k. hunting table, 1900-talets andra hälft, massiv mahogny, höjd ca 54, 125x45 cm

Bruksslitage

Rum 2

Soffbord

Budhistorik (8 bud)
2649338
650
2652269
600
2649338
550
2652268
500
2649338
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.