Erik Olson litografi

395814

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, E.A, 60x70 cm

Tavelvagn 32

Erik Olson litografi

Budhistorik (5 bud)
2651627
2650037
750
2650034
600
2649774
2644082

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.