Erik Olson färglitografi

395812

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, 257/260, 35x55 cm

Fack 25

Erik Olson färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2651659
700
2651733
650
2651659
550
2650265
500
2650265

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.