Erik Olson färglitografi

395811

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Erik Olson 74, 184260, färglitografi, 49x67 cm

Tavelvagn 32

Erik Olson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2651664
2650270
2650268
900
2650070
850
2644087
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.