Erik Olson litografi

395808

ERIK OLSON (1901-1986): Klostret i Valdemosa, Mallorca, signerad o daterad Erik Olson, 198/260, färglitografi, 34x48 cm

Fack 25

Erik Olson litografi

Budhistorik (11 bud)
2651686
750
2651653
700
2651662
700
2651653
650
2651660
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.