Erik Olson litografi

395808

ERIK OLSON (1901-1986): Klostret i Valdemosa, Mallorca, signerad o daterad Erik Olson, 198/260, färglitografi, 34x48 cm

Fack 25

Erik Olson litografi
Budhistorik (11 bud)
2651686
750
2651653
700
2651662
700
2651653
650
2651660
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer