Karl Bergman oljemålning

395805

KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med skepp, signerad K Bergman, olja på duk, 58x98 cm

Rum 20

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2652108
2651808
2648737

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.