RenÚ Carcan

395804

REN╚ CARCAN (1925-1993): Komposition, signerad och numrerad, 59/99, litografi, ca 59x49 cm

Tavelvagn 32

RenÚ Carcan

Budhistorik (7 bud)
2651421
550
2647197
500
2651420
500
2647197
450
2651419

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
1á000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.