RenÚ Carcan

395803

REN╚ CARCAN (1925-1993): Komposition, signerad och numrerad, 59/99, litografi, ca 59x49 cm

Tavelvagn 32

RenÚ Carcan

Budhistorik (10 bud)
2651621
850
2651727
2651621
600
2651437
550
2648494
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:
1á000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.