René Carcan

395803

RENÈ CARCAN (1925-1993): Komposition, signerad och numrerad, 59/99, litografi, ca 59x49 cm

Tavelvagn 32

René Carcan
Budhistorik (10 bud)
2651621
850
2651727
2651621
600
2651437
550
2648494
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.