Olof Anderson ojemålning

395801

OLOF ANDERSON (1884-1952), vintermotiv, signerad och daterad -22, olja på duk, 73x108 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Olof Anderson ojemålning

Budhistorik (13 bud)
2644402
2 400
2649970
2644402
2649793
1 900
2644402
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.