Miniatyrer Friberg

395798

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, stengods med harpälsglasyr, signerade, höjd ca 2,5 - 10,5 cm

1 skål med nagg

Keramik/Porslin

Monter 9

Miniatyrer Friberg

Budhistorik (11 bud)
2652343
3 400
2649868
3 200
2647376
2647375
2 600
2647109
750

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.