Miniatyrer Friberg

395798

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, stengods med harpälsglasyr, signerade, höjd ca 2,5 - 10,5 cm

1 skål med nagg

Keramik/Porslin

Monter 9

Miniatyrer Friberg

Budhistorik (11 bud)
2652343
3 400
2649868
3 200
2647376
2647375
2 600
2647109
750

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer