Alvar Aalto

395795

ALVAR AALTO, hylla, 1900-tal, björk, höjd ca 24, 90x27 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 2

Alvar Aalto

Budhistorik (10 bud)
2652058
750
2651267
700
2648403
650
2645256
600
2648402
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer