Alvar Aalto

395795

ALVAR AALTO, hylla, 1900-tal, björk, höjd ca 24, 90x27 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 2

Alvar Aalto

Budhistorik (10 bud)
2652058
750
2651267
700
2648403
650
2645256
600
2648402
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.