Johnny Friedlaender

395794

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Friedlaender, 73/95, ca 53x39 cm

Fack 39

Johnny Friedlaender
Budhistorik (17 bud)
2651782
2651311
2651781
2651311
950
2651780
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.