Göran Strått

395793

GÖRAN STRÅÅT (1915-1994): Speleman, signerad och numrerad Göran Strååt 8/25, patinerad brons, Otto Meyers efterträdare, höjd inkl sockel 32 cm

Konst, Skulpturer, Metall, Brons, Temaauktion, Temaauktion

Monter 21

Göran Strått

Budhistorik (38 bud)
2652336
7 200
2652317
7 000
2652305
6 800
2652289
6 600
2652272
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.