Ramar i glas

395792

RAMAR, 2 st, i glas, s.k. glasmästararbeten, med litografiska tryck, innermått ca 27x31, yttermått 35x39 cm

Skador

Diverse

Fack 37

Ramar i glas

Budhistorik (6 bud)
2651874
550
2651605
500
2651496
450
2651431
2650373

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.