Jörgen Fogelquist

395791

JÖRGEN FOGELQVIST (1927-2005): "Rymdvision", signerad Jörgen Fogelqvist, 1980-tal enligt påskrift, blandteknik, 43x36 cm

Fack 40

Jörgen Fogelquist

Budhistorik (7 bud)
2651606
600
2649746
550
2649745
500
2649743
450
2649742

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.