Georg Pauli oljemålning

395790

GEORG PAULI (1855-1935): Kraftkarl,
monogramsignerad G P, olja på duk, 41x32 cm

Dukhål och veck

Fack 34

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2651536
2 600
2648219
2 400
2642114
2648218
2642114
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer