Georg Pauli oljemålning

395790

GEORG PAULI (1855-1935): Kraftkarl,
monogramsignerad G P, olja på duk, 41x32 cm

Dukhål och veck

Fack 34

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2651536
2 600
2648219
2 400
2642114
2648218
2642114
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.