Gunnar Zilo

395789

GUNNAR ZILO (1885-1958): Dam i profil, signerad och daterad Zilo -54, olja på pannå, 40x32 cm

Gunnar Zilo

Budhistorik (3 bud)

2651294
2647218
2642259

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.