Frans Lindström akvareller

395788

FRANS LINDSTRÖM (1874-1954): (6) Stockholmsmotiv, signerade F Lindström, akvareller, varierande mått

Ändringar/tillägg
FRANS LINDSTRÖM (1874-1954)

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Temaauktion, Temaauktion

Fack 50

Frans Lindström akvareller

Budhistorik (4 bud)

2651493
450
2650498
2643180
2642242

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.