Thage Nordholm Gunnar Larsson

395787

THAGE NORDHOLM (1927-1990) GUNNAR LARSSON (född 1925): Landskap, signerade, litografier, 51x66 resp 47x66 cm

Fack 44

Thage Nordholm Gunnar Larsson

Budhistorik (2 bud)

2652180
2651370

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.