Trädgårdsgrupp

395776

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, vitmålat aluminium, inköpt på Nordiska Kompaniet på 1980-talet, bestående av: bord, höjd 73, 131x89, karmstolar, 1 par, 4 stolar, sitthöjd ca 40 cm

En karm lös, bruksslitage

Diverse, Temaauktion

Rum 22

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (12 bud)
2651379
4 400
2651233
4 200
2650921
2650123
3 800
2650914
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.