Trädgårdsgrupp

395776

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, vitmålat aluminium, inköpt på Nordiska Kompaniet på 1980-talet, bestående av: bord, höjd 73, 131x89, karmstolar, 1 par, 4 stolar, sitthöjd ca 40 cm

En karm lös, bruksslitage

Diverse, Temaauktion

Rum 22

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (12 bud)
2651379
4 400
2651233
4 200
2650921
2650123
3 800
2650914
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer