Ewald Dahlskog oljemålning

395774

EWALD DAHLSKOG (1876-1951): Kustbild, signerad E Dahlskog -48 cm, olja på pannå, ca 46x55 cm

Tavelvagn 16

Ewald Dahlskog oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2652381
1 300
2651996
2651904
2651995
2651904
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.