William Callcott Knell oljemålning

395768

WILLIAM CALLCOTT KNELL (England, 1830-1880): Stormigt hav med fiskare, olja på duk, signerad W C Knell, diameter 34 cm

Krakelyrer

Konst, Äldre måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 14

Budhistorik (10 bud)
2651595
2648526
2648525
2648498
1 700
2648091

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.