Ulf Aschan oljemålning

395764

ULF ASCHAN (född 1930): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad U Aschan -84, höjd 51x36 cm

Fack 19

Ulf Aschan oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2648220
700
2652017
650
2648220
600
2646996
550
2648020
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.